Bakır Hurda

Bakır Hurda

Çok çeşitli demir içeren metallerden bakır, en değerli olanlardan biridir. Kablolama yaygın bir bakır şeklidir ve onu neredeyse tüm evsel, ticari ve endüstriyel tesislerde bulunmaktadır.

Çok çeşitli demir içeren metallerden bakır, en değerli olanlardan biridir. Kablolama yaygın bir bakır şeklidir ve onu neredeyse tüm evsel, ticari ve endüstriyel tesislerde bulunmaktadır.

Eğer az miktarda bakır tel bile biriktirirseniz, bu iyi bir geri dönüşü ile sonuçlanabilir. Bununla birlikte, bakır telin değerini en üst düzeye çıkarabilmenin birkaç yolu vardır.

İstanbul'da önde gelen Mega hurda metal geri dönüştürücülerinden biri olarak hizmet vermektedir. Rahatlıkla bizim firmamızı seçebilirsiniz.

Bakır Hurda teli

Hepsi eğitimsiz gözle aynı görünebilir, ancak bakır hurda  tel beş kategoriye ayrılır. Bunun üzerine, çoğu hurda satıcılar bakır hurda düşük dereceli veya yüksek dereceli olarak ayırdı. Yüksek dereceli bir yalıtım katmanı ile tanımlanabilir. Düşük dereceli çift katlıdır. Beş kategori aşağıdaki gibi% 70'den% 25'e çıkmaktadır:

% 70 - çapta yaklaşık 5-8 mm olan tek damarlı kablo

% 50 - 60 - genellikle elektronikte bulunan tel türüdür.

% 45 - bu kablo genellikle uzatma kablosu ve cihaz kabloları gibi ev eşyalarında bulunur.

% 25 - genellikle iletişim için kullanılan çelik tel zırhlı kablo.

Bakır Hurda Fiyatları

Bakırın fiyatı her gün dünya çapında dalgalanmaktadır. Bu alandaki bir uzmanı biliyorsanız, satmak için en uygun zaman konusunda tavsiyede bulunabilmelidir. Aksi takdirde, fiyatların artmasıyla birlikte, bakır fiyatlarının kaçınılmaz yükselişine ve düşüşüne dikkat edin. Mega hurda burada müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına hedef kitleye yönelik çalışmalarına son hızla devam etmektedir.

Bakır hurda kullanımı son on yılda büyük ölçüde artmıştır. Bu artış sayesinde artık bu konu alanında insanlar bilinçlenmeye başlamıştır. Bu bilinçlenme sayesinde bu alanda' ki sektörler dünyaya çok daha fazla katkı sağlama yolunda büyük adımlar atmıştır.

Tüm bakır hurda hizmetlerinizi rahatlıkla bizden alabilirsiniz. Sizler için en iyi hizmeti vermek bizim birinci olan görevimizdir.