Beyoğlu Hurda

Beyoğlu Hurda

Beyoğlu hurdacı, Beyoğlu hurdalığı uzun süredir faaliyet gösteren İstanbul’un göbeğinde bulunan en hareketli semtlerinden birisinde Taksim civarlarında vatandaşlara hizmet vermektedir.

Özellikle kentsel dönüşümün yoğun olduğu bir semt olduğundan çok fazla hizmet ve faaliyetlerimiz mevcuttur. Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binalarınızın hurdalarının çöpe gitmesi yerine bizleri arayarak gelip hurdalarınız itina ile ayrıştırılarak yani metal i ayrı bakır ı ayrı plastik hurda gibi hurdalarınızı ayrıştırarak nakit e dönüştürebilirsiniz.

Hem siz kazanmış olursunuz hem ülkemiz kazanmış olur. Bu nasıl olacak derseniz bir özet geçelim yaptığımız işlemleri. Sizden aldığımız hurdaları gruplarına göre ayrıştırıyoruz daha sonra gerekli dönüştürme işlemlerinden sonra daha az enerji ile dönüştürdüğümüz metali, bakırı, plastiği ve alüminyumu gerekli fabrikalara üretici firmalara satışını gerçekleştiriyoruz.

 Önceliklerimiz vatandaşlarımıza en kaliteli hizmet vermektir sadece üretici firmalara değil vatandaşlarımıza satış gerçekleştiriyoruz. Beyoğlu’nun en büyük ve kaliteli ve profesyonel personellerimiz ile faaliyet göstermekteyiz. Beyoğlu hurda devletimizin yardımları ile daha da büyümekte olup sizlere hizmet etmekten memnunluk duyarız. Sizde, önce semtimiz ve sonra ülkemiz adına yaptığımız hizmetten faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Çevrenizde görmüş olduğunuz araç gereçleri çöpe atmak yerine bizlere ulaşmanız halinde sizlere memnuniyetle yardımcı oluruz. Sadece bir telefon uzağınızdayız hem çevre kirliliğinden kurtulmuş olursunuz hem de hurdalarınızı nakit e çevirme fırsatınız olur. Beyoğlu hurda olarak birçok hurdayı geri dönüşüm için alıyoruz sadece metal bakır değil karton, plastik, elektronik eşya hurdası, kurşun, akü, motor aklınıza gelebilecek her türlü hurdalarınız yerinizden kalkmadan dikkatli ve özenli bir şekilde adresinizden alınır. Her bir hurdanız itina ile alındıktan sonra

 Beyoğlu hurdacıya getirdikten sonra burada profesyonel ekibimiz ile birlikte hurdalarınız türlerine göre ayrıştırıp kilogramlarına göre tartıldıktan sonra bir güncel fiyatlar baz alınarak bir fiyat belirlenir ve hurdanız nakit para karşılığında alınır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan sizlere en iyi hizmet vermekle yükümlüyüz. Gelin hep birlikte ülkemiz için temiz bir çevre için temiz bir gelecek için çevrenizde bulunan hurdaları Beyoğlu hurdacı toplama merkezimizi arayarak geri dönüştürelim.