Eyüp Hurda

Eyüp Hurda

Eyüp hurdacı, Eyüp hurda olarak İstanbul’un çoğu semtinde de faaliyet gösteren ve kalitesini giderek arttıran Haliç denizine de sahili olan İstanbul’un Eyüp semtinde bulunan vatandaşlarımızı 7/24 hizmet veren bir geri dönüşüm tesisidir. Sitemizde yer alan telefon numaramızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir hurdalarınızı adresinizden aldırabilirsiniz.

 Ekiplerimiz tarafından gerekli incelemeleri yapılan hurdalar adresinizden alınarak tesisimize getirilir ve türüne göre ayrıldıktan sonra tartılarak size para olarak geri dönüş sağlar. Sadece alım yapmıyoruz ayrıca satımda yapmaktayız sizden almış olduğumuz hurdaları geri dönüşümünü sağladıktan sonra üretici firmalara fabrikalara veya size lazım olan parçayı tesisimizden temin edebilirsiniz. Eyüp hurdacı olarak sadece hurda toplama işi yapmıyoruz.

Hurdaları toplayarak çevre düzenlememesine de ayrıca ana hedeflerimizden olan geri dönüşüme çok büyük katkı sağlamaktayız. Tesisimiz aklınıza gelebilecek her türlü hurdayı almaktadır. Bakır, demir, alüminyum, motor, buzdolabı, çamaşır bulaşık makinesi, plastik, karton, krom, kurşun eski veya çalışmayan elektronik eşyalarınız ve aklınıza gelebilecek her türlü hurdalarınız anında nakit dönüştürmek isterseniz ve ülkemiz adına geri dönüşüme bir katkı sağlamak isterseniz bizi aramanız ya da whatsapp hattımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Tesisimiz son derece profesyonel personellerimiz tarafından işletilmektedir ve önce güvenlik diyerek vatandaşlarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sağlamak bizim hedefimizdir. İlçemizin ve ülkemizin gelişmesi adına İstanbul’un çeşitli semtlerinde de görebileceğiniz üzere birçok tesisimiz bulunmaktadır. Büyükşehir ve Eyüp belediyesinin destekleriyle yapmış olduğumuz bu geri dönüşüm projesinde sizde bir katkı sağlamak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir. Giderek büyüdüğümüz ve ilçe dışlarında da şubelerimizin bulunduğu hurda alımı faaliyetlerimiz devam etmektedir. Firma olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmet vermek olan amacımız doğrultusunda yıkılan binalarınızın hurdalarını gelip yerinde alıp nakit e dönüşü türüyoruz.

 Ayrıcı web sitemizde bulunan mail adresimizden de bizlere ulaşabilir istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Tarihi yarım adamızda Eyüp ilçemizde Eyüp hurdacı olarak Profesyonel ekibimizle 7/24 vatandaşlarımıza hizmet vermekten ve ilçemiz adına geri dönüşüm projesine katkılarımızdan gurur duymaktayız. Güncel hurda fiyatlarımızdan da haberdar olmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.