Fatih Hurda

Fatih Hurda

Fatih hurdacı, Fatih hurda olarak İstanbul’umuzun Fatih ilçesinde vatandaşlarımıza uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Tarihi yarım adamızın en merkezi yerin Fatih hurdacı vatandaşlarımıza elimizden gelenin en iyi hizmet vermeye çalışmak birinci vazifemizdir.

 Birçok resmi devlet kurumuzun da içinde bulunduğu Fatih emniyet binası, Vergi dairesi Büyükşehir belediye başkanlığı ve Vergi dairesinin bulunduğu ilçemizde uzun yıllardır çalışmaktayız. Prensiplerimizden asla ödün vermeden en kaliteli hizmet vermekten onur duyarız. İlçemiz belediyemizin katkılarıyla bu geri dönüşüm kampanyamız da birçok hurda alımı yapmaktayız. Bütün hurdalarınız adresinizde itina ile alınmaktadır. Gelişen ilçemiz ile birlikte birçok hurdayı geri dönüşümünü yardımlarınız ile sağlamaktayız.

 Büyükşehir’imizin başlatmış olduğu kentsel dönüşüm kapsamında da daha da hizmetlerimizi arttırarak hurdalarınızı binanız yıkılmadan önce içindeki plastik musluk gibi hurdalarınızı söküp yıkıldıktan sonrada demir gibi bakır gibi diğer hurdalarınızı grubuna göre ayrıştırdıktan sonra kilosuna göre tartarak güncel fiyatlarımızdan anında nakit e çevirebiliyorsunuz. Bununla birlikte İlçemizin hem geri dönüşüm hem de çevre düzenlenmesi ile ilgili yardımlarınız için teşekkür ederiz. 1 Tesisimiz her türlü hurda alımı yapılmaktadır.

Web sitemizde görmüş olduğunuz telefon numarasında 7/24 ulaşabilir ayrıca whatsapp uygulamasında da ulaşabilirsiniz. Almış olduğumuz hurdalarını gruplarına ayırdıktan sonra yeniden işleyip geri dönüşümünü tamamladıktan sonra üretici firmalara veyahut fabrikalara satışı sağlanmaktadır. Yapmış olduğumuz işlemler profesyonel ve sertifikalı personellerimiz tarafında gerçekleşmektedir. Fatih hurdacı olarak, elinizde bulunan hurdalarınız değer kazanması ve geri dönüştürülmesi açısından bizlere ulaşabilir yardım alabilirsiniz her çeşit hurdayı ekiplerimiz tarafından adresinizden alınır. Hurdalarınızı satarak sadece nakit e dönüştürmezsiniz çevre kirliliğinin önüne ve geri dönüşüme destek vermiş olursunuz.

İlçemizi daha temiz yaşanır bir hale getirebilir ve çocuklarımızın sağlığı ve geleceği açısından ilçemize katkınız olmuş olur. Fatih ilçemiz gerek Marmara denizi ile çevrilmesi gerekte tarihi surları ile doğal çevresini güzelleştirmeye çalışmaktayız. İşimizi yaparken prensiplerimizden ödün vermeden ve vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bize her türlü istek ve şikayetlerinizi whasapp tan veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Hurda ile ilgili olarak güncel fiyatları konusunda da telefon açıp öğrenebilirsiniz.