İstanbul hurda

İstanbul hurda

İstanbul hurdacı, İstanbul hurda alımı olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Tarihi yarım adamızın güzelleşmesi ve gelişmesi açısından gerekli çalışmaları yapmaktayız. İstanbul’umuzun hemen hemen çoğu semtinde faaliyet göstermekteyiz ve geri dönüşüm adına çalışmalara geleceğe yönelik yatırımlar yapmaktayız.

 Çok geniş bir kitleye hitap etmekteyiz ve bunun bilincinde olarak titizlikle çevre düzenlenme açısından da gerekli çalışmaları yapmaya çalışıyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü hurda alımını yapmaktayız. Bizlere web sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz aklınıza takılan herhangi bir soruda cep telefon numaramızdan veya whatsapp ve mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Hangi semtten oturuyorsanız sitemizden oturduğunuz semti seçerek hurdalarınızı ekiplerimiz tarafında adresinizden aldırabilir ve nakit e çevirebilirsiniz. İstanbul hurdacı olarak gerek geri dönüşüm gerek enerji tasarrufu gerekse çevre kirliliğinin önlenmesi açısından büyükşehir belediyemizin yardımlarıyla da faaliyetimizi sürdürmeye bunu yaparken de kalitemizden ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. İstanbul’umuzun çeşitli ilçelerinde faaliyet göstermeye çalışıyoruz.

Profesyonel ekiplerimiz ile birlikte geri dönüşümü adına hurdalarınızı topluyoruz, daha sonra gerekli ayrıştırmaları yaptıktan sonra türlerini cinslerine göre ayırdıktan sonra demir, bakır, kâğıt, plastik gibi hepsini ayrı ayrı işledikten sonra tabi ki bunları daha az enerji harcayarak yapıyoruz geri dönüşümün amaçlarından biriside budur daha sonra hammaddeleri gerekli üretici firmalara, fabrikalara ya da siz vatandaşlarımıza satışını gerçekleştiriyoruz.

Tarihi yarım adamızı için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Devletimizin başlatmış olduğu kentsel dönüşüm kapsamında da birçok vatandaşlarımızın bize ulaşması halinde yıkılan veya yıkılmamış evinizin içindeki hurdaları itina ile söküp alıp tesisimizde gerekli tartımları yaparak nakit e çevirebilirsiniz. Hurda alımını sadece demir bakır olarak düşünmeyin çevrenizde evinizde görmüş olduğunuz çoğu eşya hurda olarak geçmektedir. Örnek verecek olursak eski çekyatınızdan bile hurda çıkıyor sadece bu değil kullanılmayan arızalanmış tamiri olmayan eşyalarınız bile buzdolabınız eski kullanılmayan bilgisayarınız aklınıza gelebilecek her türlü eşyalarınız hurda olarak geçmektedir. Bu eşyaları çöpe atmak yerine bizlere ulaşarak adresinizden aldırabilirsiniz ve sizde geri dönüşüm açısından katkıda bulunmuş olursunuz. İstanbul hurda olarak web sitemizde görmüş olduğunuz gibi semtte aynı titizlikte çalışma yapmaktayız.