Kurşun hurda

Kurşun hurda

Kurşun hurda, Mega hurda olarak uzun yıllardır istikrarlı bir şekilde devam eden tarihi yarım adamızın çevre kirliliğini azaltmak ve geri dönüşüm adına bir şeyler yapmaya çalışan ve İstanbul’un çoğu semtinde hizmet veren bir firmayız.

Firma olarak ana hedefimiz geri dönüşümü sağlamak ve hurda toplamaktır. Topladığımız bir hurda çeşidi de kurşun hurdadır. Öncelikle bilinmesi gereken kurşun maddesi sıcak haldeyken cilde ciddi zararlar verir bu yüzden dikkatli olmalısınız biz bunun için varız. Diğer hurda çeşitlerine göre kilogram fiyatı daha pahalıdır. Kurşun hurda da kendi içine iki gruba ayrılmaktadır. Birincisi levha kurşun hurda olarak geçmektedir. Bu kurşun hurdası ikinci olan yumuşak kurşun hurdadan daha serttir yüksek ısıda kaynatılarak yapılmaktadır.

Örnek verecek olursak balık tutmak için ucuna oltanın ucuna takılır. Çevreniz görmüş olduğunun birçok eşyada su tesisatlarında çok azda olsa kullanılmaktadır. Daha önce söylediğimiz gibi kurşun insana ve doğaya son derece ciddi zarar veren bir maddedir. Ülkemizde de kurşun rezervi Konya’nın Çatalhöyük bölgesinden çıkarılmaktadır. Kurşun çeşitli kimyasalların üretiminde ve bazı mermi yapımlarında kullanılmaktadır. Mega hurda olarak kurşun hurdalarınız nakit dönüştürmek isterseniz bizlere web sitemizde yazan numaradan ulaşabilirsiniz.

 Ayrıcı görüş ve önerilerinize açığız whatsapp uygulamasından da bizlere ulaşabilirsiniz. Sizden almış olduğumuz kurşun hurdası daha öncede dediğimiz gibi zararlı bir maddedir doğa ve insanlar için erime noktası yaklaşık 320 santigrat derecedir kaynama noktası ise yaklaşık 1700 – 1800 santigrat derece aralığındadır. Bu yüzden doğaya karışması uzun yıllar sürer ve toprağa çok zararlıdır.

 Sizde gelin hurdalarınızı geri dönüşüm adına ülkemize ve çevrenizin sağlığı ve düzeni için bizleri 7/24 arayabilir hurdalarınızı güncel kilogram fiyatlarından nakit e çevirebilirsiniz. Kurşun çok eski yıllardan beri doğada bulunun bir elementtir. Saf halde bulunması nadirdir. Genellikle bileşik halde bulunmaktadır. Ayrıştırılması ve saire maliyetlidir bu yüzden geri dönüşümü önemlidir. Uzun yıllar İstanbul’umuz için çalışmaktayız. Ve uzman ekiplerimiz tarafından tesislerimiz faaliyet göstermektedir. Her bir ekibimiz farklı işlerde uzmanlığı vardır. Bu yüzden kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.