Motor hurda

Motor hurda

Motor hurda, Mega hurda olarak yıllardı tarihi yarım adamız İstanbul’da birçok semtte hizmet vermekteyiz. Amacımız şehrimizin çevre kirliliğini azaltmak ve geri dönüşümünü sağlamak. Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz web sitemizden bizlere dilediğiniz gibi istediğiniz zaman ulaşabilir ve mesaj atabilirsiniz.

Şimdi gelelim motor hurdamızın bulunduğu yerlere; motor hurda çevrenizde evinizde hatta işyerinizde de görebileceğiniz sık karşınıza çıkan bir hurda türüdür. Şimdi size birkaç örnek verelim. Buzdolaplarınızda, çamaşır bulaşık makinalarınızda, eskimiş çalışmayan araba motosiklet traktör motorları ve elektrikli testere gibi birçok üründe veya alet edevatta motor bulunmaktadır. Sizde eskimiş kullanılmayan hurda motorlarınızı nakit e dönüştürmek isterseniz sitemizden bizlere ulaşabilir istediğiniz adresten hurdalarını aldırabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz tarafından alınır incelenir tartılır ve size nakit olarak geriye döner. Hurdalarınızı geri dönüşüm adına dönüştürmek. Motorları geri dönüşüme kazandırmak çok önemlidir çünkü geri dönüşüm adına toplanan motorlar gerekli ayrıştırmaları yapılarak bazı hala kullanılabilir veya kullanılmayan parçalar dahil olmak üzere üretici firmalara, vatandaşlarımıza ve fabrikalara satışlarını gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır tarihi yarım adamızın birçok semtinden kalitemizden ödün vermeden faaliyetlerimizi devam ederek istikrarlı bir şekilde büyümekteyiz.

 Mega hurda olarak vatandaşlarımıza en iyi ve kaliteli hizmet vermek bizim işimizdir. Mega hurda olarak sadece motor hurdasını değil aklınıza gelebilecek her türlü hurda alımını yapmaktayız. Birkaç örnek verecek olursak bakır, demir, alüminyum, kurşun, sarı, plastik, kâğıt ve benzeri gibi her türlü hurdanız alınır. Bizleri istediğiniz zaman 7/24 arayabilir ve whatsapp uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca istek ve önerilerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Büyükşehir belediyemizin yardımlarıyla şehrimiz ve ülkemiz adına yapmış olduğumuzu bu hizmeti daha da geliştirmeye ve teknolojik aletler kullanarak geri dönüşümünü yapmaya çalışıyoruz sizde çevrenize veya yakınlarınıza hizmetimizden memnun kaldığınız takdirde önerirseniz büyük memnunluk duyarız şimdiden teşekkür ederiz. Ana merkezimiz İstanbul Kağıthane’dedir. Sosyal medya adreslerimizden bizleri takip edebilir her türlü yardımı isteyebilirsiniz. Toplanan hurdalar gerekli iş güvenlikleri alındıktan sonra kepçe yardımıyla sıkıştırılır ve ayrıştırılır. Gittikçe büyüyen tesisimiz de işin ehli sertifikalı ve sigortalı işçiler çalıştırılmaktadır.