Neden Biz

Neden Biz

Online Hurda yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en kolay ve hızlı desteği vermek için çalışmaktadır. Doğru hizmeti doğru müşteriye götürmek amacı ile yola çıktık. Sizin neye ihtiyacınız varsa size özel çözümler üretmekteyiz. Bu bağlamda hurda alımı konusunda uzman bir kadro ile sürekli çalışmaktayız. Gayemiz kim hurda satmak isterse ona mobil olarak hızlı ve kolay bir hizmet götürmek. Unutmamak gerekirki hurdacılık uzmanlık isteyen bir iştir. 

 

Neden Online Hurda ?

 

Bir çok hurda firması baş ağrıtabilmektedir. Sizin bir hurdanız varsa bizi aradığınızda her şeyden önce hizmet bölgemizdeyseniz ve telefonla size geliyoruz dediğimizde hızlıca bir hizmet sunarak gelmekteyiz. Sonrasında size doğru bir fiyat veriyoruz. Şöyle ki elbette ki para kazanmamız gerekmektedir. Ancak bunu birkaç katı olarak düşünmemek lazım. Hakkımız kadar kazanıyoruz. Bir liraya aldığımız demiri beş liraya satmadığımıza emin olabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile hurda alımını en doğru şekilde yapmak için çalışmaktayız. 

 

Nasıl çalışırız;

 

İşte en önemli husus burası, bize ulaşan müşterimize hiçbir zorluk çıkartmadan müşterimizin istediği zamanda istediği şekilde keşif ve söküm yapılmaktadır. Öyle ki müşterimiz hangi günde ve saatte müsait ise o saatte giderek aldığımız hurdayı yüklemekteyiz. Doğru zamanda doğru hizmetler ile müşterimizi üzmeden nakip para ile aldığımız hurdaları kolayca çözüm üretmekteyiz.

 

Online Hurdacılık olarak bütün çalıştığımız herkese önem vermekteyiz.   

Etiketler :