Doğru & Hızlı Hurda Alımı

BAZI HİZMETLERİMİZ

Bakır Hurda

Çok çeşitli demir içeren metallerden bakır, en değerli olanlardan biridir. Kablolama yaygın bir bakır şeklidir ve onu neredeyse tüm evsel, ticari ve endüstriyel tesislerde bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Online Hurda olarak global anlamda dünyaya ve insanlara fayda sağlamak amacıyla bu yola çıktık. Ülkemiz' de ve dünya'da hurdalık sektörü hızla gelişmiş ve bu alanda çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bizlere gelecek nesillere katkı sağlamak ve daha iyi bir dünya diyerek bu işe başladık.

Geri dönüşüm alanında Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetleri daha kaliteli bir hale getirerek sizler için daha iyi hizmet anlayışı sunmak en büyük hedeflerimiz'den bir tanesi geri dönüşüm alanında hurdacılık sektörü içerisinde ülkemiz açısından maddi dünya açısından yaşanılabilir bir hayat kurma yolunda bizler' de bu yolun bir neferi olarak en iyi hizmetleri vererek çok daha fazla fayda sağlamayı hedefliyoruz.

Neden Biz

Online Hurda yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en kolay ve hızlı desteği vermek için çalışmaktadır. Doğru hizmeti doğru müşteriye götürmek amacı ile yola çıktık. Sizin neye ihtiyacınız varsa size özel çözümler üretmekteyiz. Bu bağlamda hurda alımı konusunda uzman bir kadro ile sürekli çalışmaktayız. Gayemiz kim hurda satmak isterse ona mobil olarak hızlı ve kolay bir hizmet götürmek. Unutmamak gerekirki hurdacılık uzmanlık isteyen bir iştir. 

 

Neden Online Hurda ?

 

Bir çok hurda firması baş ağrıtabilmektedir. Sizin bir hurdanız varsa bizi aradığınızda her şeyden önce hizmet bölgemizdeyseniz ve telefonla size geliyoruz dediğimizde hızlıca bir hizmet sunarak gelmekteyiz. Sonrasında size doğru bir fiyat veriyoruz. Şöyle ki elbette ki para kazanmamız gerekmektedir. Ancak bunu birkaç katı olarak düşünmemek lazım. Hakkımız kadar kazanıyoruz. Bir liraya aldığımız demiri beş liraya satmadığımıza emin olabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile hurda alımını en doğru şekilde yapmak için çalışmaktayız. 

 

Nasıl çalışırız;

 

İşte en önemli husus burası, bize ulaşan müşterimize hiçbir zorluk çıkartmadan müşterimizin istediği zamanda istediği şekilde keşif ve söküm yapılmaktadır. Öyle ki müşterimiz hangi günde ve saatte müsait ise o saatte giderek aldığımız hurdayı yüklemekteyiz. Doğru zamanda doğru hizmetler ile müşterimizi üzmeden nakip para ile aldığımız hurdaları kolayca çözüm üretmekteyiz.

 

Online Hurdacılık olarak bütün çalıştığımız herkese önem vermekteyiz.   

Hizmet Alanlarımız

Hizmet Yerlerimiz

Esenler Hurda Alımı

Esenler Hurda Alımı

Büyükçekmece Hurda Alımı

Büyükçekmece Hurda Alımı

Şişli Hurda

Şişli Hurda

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy Hurda Alımı

Bizi Müşterilerimize Sorun

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

hızlı kolay ve dürüst bir hizmet anlayışlar var bir telefonla gelip hemen hurdamızı alıp parasını da peşin ödüyorlar

Duygu Y.

Duygu Y.

Dap Vadisi

hurda adına ne tür bir işimiz olsa sağolsunlar hemen yardımcı oluyorlar

Ahmet D.

Ahmet D.

Koton Şişli

Bütün huralarımı mega hurdaya veriririm yıllardır. Dürüst esfantırlar.

Mustafa Adil

Mustafa Adil

Adil Bilgisayar

Koton
E-Bebek
Lc waikiki
dagi
BAOF
MINT
TURKCELL
avea
TORUNLAR/GYO