Şişli Hurda

Şişli Hurda

Şişli hurdacı İstanbul’umuzun en kalabalık semtlerinden birisi olan Şişli Mecidiyeköy de hizmet vermektedir. Hali hazırda olan gerek personeli gerek geri dönüşüm için gerekli araç gereçleri ve teknolojik makinaları ile birlikte siz vatandaşlarımızahizmet vermektedir.

Yeni büyüyen Türkiye’miz ile birlikte devletimizin de katkılarıyla geri dönüşüme fayda sağlamak amacıyla Şişli hurda olarak hizmet vermekten ve ülkemizin kalkınması açısından daha temiz bir çevre için hurdalarınızı gelip topluyoruz bir telefon kadar uzağınızdayız. Güncel hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kentsel dönüşüme girmiş veya yıkılan binalarınızdan çıkan demir, alüminyum, plastik, musluk hurdalarınızı da bir telefon ile iletişime geçerek elinizi sürmeden kilogram hesabı ile güncel fiyatlardan satın alıyoruz. Ayrıca hala kullanılabilir olan malzemeleri de ikinci el satışa sunuyoruz.

Geriye kalan hurdaları dönüştürdükten sonra tekrar kullanılmak üzere daha uygun fiyatlardanüretici firmalara satış yapıyoruz. Bunun nedeni ise geri dönüştürülen hurdaların daha az enerji harcanarak geri dönüştürülmesidir. Böylelikle hem enerji tasarrufundan hem maddiyattan tasarruf etmiş oluyoruz. Hurdaları geri dönüştürmemizin nedenleri sadece mali kar değildir. Hurdaları toplayıp geri dönüştürerek te çevre kirliliğinin önüne geçmiş oluyoruz. Hurda deyip geçmeyin bu kullanılmaz çöpe atalım demeyin günümüz teknolojik aletleriyle tekrar işlenip geri dönüştürülmesi ve kullanılması mümkün. Şimdi gelin biraz, geri dönüşümde katkı sağladığımız biz Şişli hurdacı olarak geri dönüşüm için kullandığımız hurdalar bilgi verelim.

Bakır; günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz ama farkında olmadığımız hurda türüdür çoğu kablo içinde bulunmaktadır. Demir; çevreniz görebileceğiniz en yaygın hurda türüdür hemen hemen çoğu alet veya araçlarda görebilirsiniz. Alüminyum; esnek kaliteli bir hurdadır geri dönüşüm için eritilme derecesi bin santigrat derecedir. Plastik; genel olarak metal gibi en çok kullanılan hammaddedir çevremizde en çok görebileceğimiz hurdalardandır geri dönüşüm tesisi olarak metal ile birlikte çok fazla Türkiye’de tesisi bulunmaktadır. Kısaca Şişli hurda olarak geri dönüşüme katkı sağladığımız tesisimiz ile birlikte vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.  Türkiye geri dönüşümü, enerji tasarrufu için ve çevre kirliliğinin önüne Şişli halkı olarak hep birlikte geçelim.